درباره ما

بسم تعالی

لاستیک فروشی درخشی

- در سال 1335 مردی فعال و قوی با ذهنی آگاه به نام زنده یاد آقای اکبر فیضی درخشی لاستیک فروشی درخشی را در شهر تبریز دایرکرده و در زمینه فروش انواع واشر لاستیکی (تایر ) سواری، باری، حمل نقل عمومی، درشکه ( گاری ) و خدمات پاشنه و پنجه کشی شروع به فعالیت نمودند. - سپس با اخذ نمایندگی فروش BF GOOD RICH آمریکا و تایرهای دورسفید آلمانی فعالیت خود را ادامه دادند.

لاستیک کاران برتر

- بعد از فوت آقای اکبر فیضی درخشی کوچکترین فرزندشان یعنی آقای مهدی فیضی درخشی راه پدر را ادامه داده و در سال 1382 شرکت لاستیک کاران برتر را افتتاح نمودند و فعالیت های این مجموعه را از شیوه سنتی به شرکت تبدیل نمودند. این شرکت در هم گروه های اصلی تایر AGB - TBR _ LTR _ RCR _ FORKLIFT _ OTR فعالیت خودرا ادامه داده و با توجه به تلاش های شبانه روزی آقای مهدی فیضی درخشی ، ایشان موفق به دریافت نمایندگی از تولیدکنندگان ایرانی ( نظیر بارز ، یزد ، کویر ، گلدستون و رازی ) و خارجی ( نظیری آپولوهند ، دانلوپ و فالکن ژاپن ،لاسا ترکیه ، نکسن و جی پلنت کره ) و دریافت گواهی نامه سیستم مدیریت کیفیت بر اساس ISO 9001 : 2008 از شرکت PCMS در مرداد ماه سال 1395 گردیدند و هم اکنون درحال پیاده سازی سیستم مدریت رضایت مشتری براساس استاندارد ISO 10002 :2014 می باشند .

کاچار

- مسافت های طولانی ، عدم امکان مقایسه گونه های مختلف یک محصول در یک مکان ، هزینه رفت و آمد ، ترافیک ، آلودگی هوا و محیط زیست ، مصرف بنزین(سرمایه ملی ) و از همه مهم تر کمبود وقت سبب شد که آقای مهدی فیضی درخشی در راستای مشتری مداری ، آرامش و آسایش شهروندان و با هدف توسعه شبکه فروش خود و جهت رفع مشکلات خرید سنتی و فیزیکی ، وب سایت و اپلیکیشن کاچار ( استارت آپ کاچار ) را در سال 1398 افتتاح نماید .

کاچار باتوجه به تکنولوژی های نوین جز اولین استارت آپ های فروش آنلاین کالا و خدمات سیار خودرویی در غرب و شمال غربی ایران می باشد که از نمونه خدمات این سایت یا اپلیکیشن سیستم یادآورسرویس ( یاد آوری زمان تعویض روغن و تعویض فیلتر هوا و روغن و ... ) و یا فروش اقساطی و فروش عمده و از همه مهمتر بخش فروشنده شوید( فروش محصولات خود در سایت و اپلیکیشن کاچار ) می باشد.

business card
پروانه کسب اکبر فیضی درخشی
business card
business card
business card
business card
business card11
business card
business card
business card
business card
business card
business cardbusiness card
business cardbusiness card
business card